MONTER RUSZTOWAŃ ( petrochemia) 420€-500€ netto/tydz.

Data publikacji:
26.7.2019
Miejsce Pracy:
Holandia
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Monter

Dla naszych pracodawców na terenie Holandii poszukujemy  MONTERÓW RUSZTOWAŃ ( petrochemia)

Oferujemy
  • Wynagrodzenie - € 420 -€ 500 netto / tydzień ( 40h )
  • Zakwaterowanie bezpłatne
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • Ubezpieczenie zdrowotne bezpłatne
Zakres obowiązków
  • dobór elementów do rusztowania, sprawdzenie ich jakości
  • przygotowanie terenu pod rusztowanie
  • montaż, ustawienie rusztowań (metalowych, drewnianych, pomostów) na placu budowy
  • łączenie poszczególnych elementów rusztowania za pomocą klamer i złączek
  • układanie i zabezpieczanie pomostów roboczych
  • sprawdzanie całej konstrukcji pod kątem bezpieczeństwa
  • demontaż rusztowań po zakończeniu pracy
Wymagania
  • doświadczenie w pracy jako monter rusztowań
  • odpowiedni stan zdrowia wskazany na zaświadczeniu lekarskim uprawniającym do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • szkolenia bhp (wstępne ogólne, instruktaż stanowiskowy, okresowe)
  • znajomość j.angielskiego mile widziana
  • prawo jazdy kat.B mile widziane

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń