Get Job Sp. z o.o.

Monter urządzeń energetyki odnawialnej

  • Data publikacji:
  • 06-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Kalisz, Wrocław
  • Stanowisko:
  • Monter

Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy licencjonowanym oraz certyfikowanym biurem pracy, posiadającym odziały w Polsce oraz Holandii.

Aktualnie dla swojego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy:
- Kalisz
- Wrocław (okres próbny i szkolenie w Kaliszu)

Opis stanowiska:
Montaż konstrukcji nośnej modułów PV. Montaż modułów PV. Montaż okablowania DC oraz AC. Montaż dróg kablowych.
Prowadzenie samochodu typu bus. Praca na wysokości.

Godziny czasu pracy: elastyczne, do ustalenia
System czasu pracy: około 9,5h z dojazdami

Wymagania:
- kondycja fizyczna oraz zdolności manualne i umiejętności mechaniczne
- mile widziane doświadczenie w branży PV, dekarstwie lub podobne
- dodatkowy atut: wykształcenie techniczne
- znajomość podstawowych zagadnień elektrycznych oraz uprawnienia elektryczne SEP
- brak subiektywnych i obiektywnych przeciwwskazań do pracy na wysokości
- prawo jazdy kat. min. B
- mile widziana umiejętność obsługi komputera (MS Office, Windows)
- sumienność, rzetelność, dokładność, uczciwość oraz staranność w zakresie czystości i porządku na stanowiskach pracy (plac budowy klienta, samochód z wyposażeniem)
- dobry stosunek do klienta
- motywacja do pracy oraz dążenie do osiągania celów

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz wydatna premia uwarunkowana zaangażowaniem i efektywnością pracy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
- możliwość rozwoju osobistego
- niezbędne narzędzia pracy
- wsparcie szkoleniowe
- możliwość awansu

!!! Aplikuj teraz - skopiuj poniższy link do przeglądarki !!!

lub zadzwoń:
Paulina: +48 510 242 586
Ewelina: +48 509 338 922

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.