MONTER WENTYLACJI - NIEMCY od zaraz!

Polska firma z siedzibą w Szczecinie, realizująca projekty budowlane na terenie Niemiec, oferuje zatrudnienie dla osób zainteresowanych nawiązaniem stałej współpracy.

Aktualnie poszukujemy MONTERÓW WENTYLACJI z własną działalnością gospodarczą do pracy w Niemczech.

Zakres obowiązków:

- montaż instalacji wentylacyjnych

- inne powierzone zadania.

Wymagania:

- własna działalność gospodarcza polska lub niemiecka

- zaświadczenie A1

- doświadczenie w pracy jako monter wentylacji

- doświadczenie w pracach instalacyjno-monterskich

- biegłość w używaniu narzędzi

- język niemiecki - mile widziany.

Oferujemy:

- stawkę 20-22 EUR netto za godzinę

- bezpłatne zakwaterowanie

- dużą ilość godzin pracy

- możliwość długotrwałej współpracy

- szybki rozwój

- stabilizację finansową ( terminowe wypłaty)

- pomoc w realizacji formalności

- opiekę i wsparcie na miejscu.

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz  :

 TEL: 660 577 047

Email: praca@betterloyal.eu