IWG
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter wind i urządzeń dźwigowych - Serwisant Konserwator

  • Data publikacji:
  • 15-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Monter

Opis stanowiska:

  • montaż i uruchamianie wind, urządzeń dźwigowych
  • prace serwisowe i konserwacyjne
  • naprawa usterek
  • przeglądy techniczne
  • montaż kabin i drzwi szybowych
  • wymiana części eksploatacyjnych

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie jako monter i/ lub serwisant, konserwator wind
  • mile widziane EKIPY 2-3 osobowe pracowników, w tym jedna osoba z j. niemieckim wyksztalcenie jako mechatronik, mechanik konstrukcji, robotnik metalowiec, ślusarz, elektryk etc. kursy doszkalające w dziedzinie montażu, eksploatacji wind i/ lub kilkuletnie doświadczenie w tym zawodzie
  • gotowość do pracy na montażu
  • zmysł techniczny
  • zorientowanie na klienta
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego - WARUNEK NIEZBEDNY‼
    prawo jazdy kat. B
    ‼UWAGA‼ - NIE wymagamy własnego SAMOCHODU - oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie brutto od 16,00 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h
  • dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy
  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS - status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
  • samochód służbowy dla każdej brygady wraz z kartą paliwową
  • profesjonalny sprzęt do pracy
  • odzież roboczą firmy engelbert Strauss
  • organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień

Zainteresowany? Wyślij CV: magda@iwg24.pl