BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży budowlanej zajmującej się instalacją szklanych drzwi i ścian poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter/Cieśla

  • Data publikacji:
  • 03-06-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Dania, Kopenhaga i Odense
  • Stanowisko:
  • Cieśla

Miejsce pracy: Kopenhaga i Odense
Zmiana dzienna

Zakres obowiązków:
- Montaż drzwi i okien
- Cięcie szyn aluminiowych
- Cięcie oraz wstawianie szkieł ochronnych
- Wstawianie ścianek szklanych w aluminiowe ramy
- Inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:
- Doświadczenie w zawodzie cieśli/montera min. 5 lat
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Samodzielność i elastyczność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Dobra kondycja fizyczna
- Mile widziane prawo jazdy oraz własne auto na wyjazd.

Oferujemy:
- Pracę rotacyjną
- Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy oraz składki emerytalne
- Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
- Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
- Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
- Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
- Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
- Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
- Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
- Kontakt z działem księgowości w języku polskim
- Możliwość długotrwałej współpracy