Obecnie dla naszego klienta poszukujemy

Monterow konstrukcji stalowych z niemieckim

  • Data publikacji:
  • 03-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Gerolstein
  • Wynagrodzenie:
  • 2300-2700€ netto
  • Stanowisko:
  • Monter

Liebau Personaldienste GmbH to jedna z najchetniej wybieranych agencji posrednictwa pracy w Niemczech .Jestesmy niemiecka , renomowana firma zatrudniajaca miedzy innymi pracownikow z Polski.
Dzieki naszemu dligoletniemu doswiadczeniu jestesmy w stanie zaoferowac Panstwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodoawcow .
Szukasz stabilnego zatrudnienia z mozliwosciami szybkiego rozwoju i stabilizacji zawodowej , to zapraszamy do kontaktu z naszym polskojezycznym dzialem rekrutacji .
Wysyłając do nas swoją aplikację możecie Państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony i możliwości zatrudnienia w bardzo szybkim czasie.

OPIS STANOWISKA

Montowanie konstrukcji stalowych dla firm zajmujacej sie produkcja napoi

WYMAGANIA

· spawanie MAGiem

· podstawowa znajomość języka niemieckiego

· prawo jazdy kat. B, własny samochód mile widziane

· doświadczenie na w/w stanowisko

· Teamwork (praca w grupach )

NASZA OFERTA

· atrakcyjne zarobki- stawka od 15,00€/h brutto + 40€/netto diety

· zatrudnienie na warunkach niemieckich – umowa na czas nieokreslony

· premia za polecenie pracownika 300 €

· zakwaterowanie zorganizowane i oplacone przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu),

· szybki proces rekrutacji – formalności załatwione nawet w 2 dni!

· długotrwałą pracę w stabilnej firmie

· pełne świadczenia socjalne

· możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)

· możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

· wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

· ubezpieczenie i gwarancja odprowadzenia skladek

· dodatki urlopowe oraz swiateczne