MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Murarz

  • Data publikacji:
  • 12-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko:

Murarz

 Opis stanowiska :

  • Praca przy pokryciach studzienek ściekowych, kręgów betonowych oraz wpustów betonowych zaprawa murarską.

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • umowę o pracę i długoterminową współpracę,
  • opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatki za nadgodziny,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • opiekę polskiego biura,
  • kompetentnych współpracowników.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego,
  • doświadczenia w zawodzie murarza (przynajmniej 5 lat)
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (mile widziany)
  • własny samochód mile widziany (mile widziany).

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub/i niemieckim na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)”.