Aleksandra Schmid
Dla Naszego Niemieckiego pracodawcy poszukujemy dwóch mężczyzn na stanowisko: Murarz

MURARZ

  • Data publikacji:
  • 24-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Bad Zwischenahn, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1400-2000€ netto
  • Stanowisko:
  • Murarz

Witam, Poszukujemy dwóch mężczyzn na stanowisko murarz.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat na czas nieokreślony z pełnym pakietem socjalym
  • bezpłatne zakwateorowanie, pokoje jednoosobowe
  • stawka od 12€ brutto/h do 15€ brutto/h w zależności od doświadczenia
  • odzież oraz obuwie ochronne
  • praca od poniedziałku do piątku
  • możliwość zaliczkowania
Profil Kandydata:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy oraz własny tranasport
  • mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
Zakres obowiązków:
  • wszelkiego rodzaju prace murarskie oraz ogólnobudowlane
  • obsługa maszyn budowlanych
  • murowanie ścian
  • murowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz