DPM Sp z o.o.
Dla naszego klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko

Murarz

  • Data publikacji:
  • 09-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Murarz

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Murarz

Miejsce pracy: Niemcy / ok. Dortmund

Opis stanowiska:

  • Prace murarskie ogólnobudowlane,
  • Budowa z bloczków ( ytong )
  • Budynki użyteczności publicznej lub domy rodzinne.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie murarza,
  • Umiejętność czytania planów,
  • Język niemiecki mile widziany,
  • Motywacja i chęć pracy.

Oferujemy

  • Długoterminową, legalną prace w oparciu o umowę o pracę ,lub B2B,
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
  • Gwarantujemy zakwaterowanie w dobrym standardzie,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Wynagrodzenie od 17 EUR/h

Cv prosimy wysyłać pod wskazany adres email. Po więcej informacji zapraszam pod numer telefonu.

Email: thagno@dpm.com.pl

Tel. 660301308

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.