ABC Work

Murarz – Austria

  • Data publikacji:
  • 18-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Najpierw wybierz województwo...
  • Stanowisko:
  • Murarz

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku MURARZ.
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

PRACOWNIK BUDOWLANY – MURARZ

Miejsce pracy:   Steiremark Austria

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie  uzależnione od doświadczenia (15,00€ /h. + 26,40€ diety netto + darmowe zakwaterowanie)
  • austriacka umowa o pracę na dłuższy okres
  • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • nieopodatkowany dodatek do zakwaterowania 15€ lub opłacone zakwaterowanie
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy
  • 13 i 14 pensja

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie murów nośnych.
  • wykonywanie ścianek działowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww.stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód dostępny na wyjazd
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
  • Odpowiedzialność, dokładność