Regess

Murarz, Belgia

  • Data publikacji:
  • 19-03-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Murarz

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym murarzem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Obowiązki:

  • Praca na obiektach mieszkalnych
  • Murowanie klinkierem

Wymagania:

  • umiejętności murarskie (klinkier, silka)
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • prawo jazdy oraz samochód (mile widziane).
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • samodzielność i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zakwaterowania,
  • kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.