GRH Polska

Murarz – Cieśla - FRANCJA

Murarz – Cieśla

  • Region: różne lokalizacje, Francja
  • umowa o pracę tymczasową
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty: miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prace murarskie
  • Montaż i demontaż szalunków

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Prace zbrojeniowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie min. 2700 euro netto /miesiąc
  • Nadgodziny – płatne według francuskiego prawa
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasowa  ze składkami od średniej krajowej
  • Darmowe zakwaterowanie z dostępem do Internetu
  • Zwrot kosztów dojazdu Polska- Francja
  • Program rekomendacyjny - 100 euro netto za polecenie pracownika.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Szczegóły pod numerem:

+48 789 365 553