AF-AM Service Sp. z o.o.

Murarz, murarz klinkierowy do Niemiec

  • Data publikacji:
  • 09-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Murarz

Poszukujemy doświadczonych murarzy, murarzy klinkierowych do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu. Wyjazd na 10 stycznia 2022.

Zadania:

  • Murowanie, w tym cegły klinkierowej
  • przygotowanie zapraw murarskich do cegły klinkierowej
  • obsługa maszyn budowlanych
  • fugowanie (fuga płaska)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach,
  • wynagrodzenie do ustalenia – stawka godzinowa 16-22€ w zależności od umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długoterminowej współpracy,
  • gwarantujemy dobry standard zakwaterowania,
  • bezpieczne miejsce pracy,
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,
  • wsparcie ze strony pracowników naszego biura,

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski – częstotliwość do uzgodnienia,
  • jasne i przejrzyste warunki współpracy,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • nie pobieramy prowizji od pracownika,

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku murarza,
  • sumienność,

Mile widziana umiejętność czytania rysunku, znajomość języka niemieckiego oraz  własne auto.

Zainteresowanych prosimy  o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila :  info@af-am.eu

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Tel. 576 376 578, 502 66 33 65.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do
AF-AM Sp. z o.o.  z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Karola Miarki 52 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.