Jobest Services

Murarz na terenie Francji

  • Data publikacji:
  • 24-02-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Stanowisko:
  • Murarz

ZB-AMOS Interim, s.r.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji, posiadamy swój oddział również we Francji. Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Murarz

Miejsce pracy:  Francja/Agen

OBOWIĄZKI :

- stawianie domów od podstaw
- murowanie z cegły, pustaka, suporex
- szalowanie fundamentów i stropów

WYMAGANIA :
- minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego

OFERUJEMY :
- prace tymczasową na terenie Francji
- umowę o pracę + ubezpieczenie
- - atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 14,00 euro /h brutto+dodatek żywieniowy 10,00 euro dziennie
- tygodniowa podstawa godzin: 40 godzin (Godziny nadliczbowe (jak płatne): od 36 do 43 godz. 25%, od 44 godz. 50%)
-możliwość pobierania zaliczek
-pomoc przy organizacji wyjazdu
-opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com