Jobest Services

Murarz na terenie Francji

  • Data publikacji:
  • 08-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Stanowisko:
  • Murarz

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Murarz
Miejsce pracy: Francja/Bordeaux

OBOWIĄZKI :
- wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych, fundamentów, stropów itd.

-układanie i łączenie cegieł, pustaków i innych rodzajów materiałów ,szalowanie i zbrojenie ,wylewanie betonu

WYMAGANIA :
- minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy

OFERUJEMY :
- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 16,00 euro /h brutto

- darmowe zakwaterowanie

-możliwość pobierania zaliczek

-długofalową współpracę

-pomoc przy organizacji wyjazdu

-opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email :  jobest.pl@gmail.com