EcoJob
Murarz

Murarz okolice Lyon (Pracownik Tymczasowy)

  • Data publikacji:
  • 15-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Wynagrodzenie:
  • 14 euro bruuto/h
  • Stanowisko:
  • Murarz

19Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Stanowisko murarz

Miejsce pracy- Francja okolice Lyon

Zakres obowiązków:

  • Praca przy budowach wielorodzinnych z cegły,
  • Stawianie ścian i murów z cegły,
  • Umiejętność wypoziomowania  muru,
  • Dobranie odpowiedniej zaprawy,
  • Umiejętność kładzenia cegieł.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 14,40 euro brutto/ godzina
  • Dodatek żywieniowy 9,70 euro netto za każdy przepracowany dzień,
  • Klient deklaruję około 39 godzin pracy w tygodniu,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Dojazd do Francji,
  • Polską umowę o pracę,
  • Opiekę polskiego koordynatora.

Wymagamy:

  • Doświadczenie zawodowe,
  • Mile widziany prawo jazdy kat B+ własne auto