GRH Polska

Murarz tradycyjny/ Pomocnik murarza

  • Data publikacji:
  • 29-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Stanowisko:
  • Murarz

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Obecnie dla naszego Klienta z sektora ogólnych prac murarskich i konstrukcyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

MURARZ TRADYCYJNY

oraz

POMOCNIK MURARZA

Lokalizacje

Francja: Bravone, La Roche–sur–Foron

Oferujemy:

  • Polską umowę o pracę z pełnym pakietem ubezpieczenia
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Dodatki za nadgodziny oparte na systemie francuskim (+25%, +50%)
  • Dieta od 9,10 do 11 euro/ dzień
  • Ekwiwalent urlopowy i bonus za tymczasowy charakter pracy
  • Wypłaty w systemie miesięcznym
  • Wynagrodzenie:

MURARZ: 12,50 – 15 euro brutto/h (średnio 2900 -3300 euro brutto/msc.)

POMOCNIK: 11,50 euro brutto/h ( średnio 2100 - 2200 euro brutto/msc.)

  • Wszystkie formalności załatwiamy online

Zadania:

  • Budowanie ścian z bloczków betonowych i płyt
  • Murowanie schodów, wylewanie tarasów, basenów
  • Wykonywanie szalunków
  • Montaż krawężników, przepustów

Wymagania:

  • Doświadczenie
  • Prawo jazdy kat. B u 1 osoby w ekipie
  • Znajomość języka francuskiego – mile widziana

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV na adres: paulina@grhpolska.com

lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):

+48 789 365 553

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Klauzula informacyjna dla kandydata: https://grhpolska.com/klauzula-informacyjna/