Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski

Murarz Tynkarz Islandia

  • Data publikacji:
  • 08-12-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Islandia
  • Stanowisko:
  • Agent Ubezpieczeniowy

irma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Islandii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Reykjavík - Islandia
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwała umowa o pracę
Czas pracy: od poniedziałku do piątku
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów mieszkalnych i usługowych z pustaków, cegieł, bloczków
Prace szalunkowe, zbrojarskie, betonowanie, szpachlowanie, wykonywanie tynków

Wymagania:

Zawód murarz udokumentowany świadectwem.
Konieczne min. 2-letnie doświadczenie w murowaniu obiektów mieszkalnych i usługowych
podstawowa znajomość języka angielskiego
Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.

Oferujemy:

islandzka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 2000 ISK - ok. 65 zł za godzinę
Wynagrodzenie brutto za nadgodziny: 3050 ISK/brutto ok. 100 zł za nadgodzinę
minimum 160 godzin miesięcznie, możliwość wypracowywania nadgodzin!
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie - koszt pokrywa pracownik
Pracodawca Zagraniczny organizuje przelot do Reykjavík Islandia - koszt pokrywa pracownik z pierwsej wypłaty

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Murarz Islandia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji