Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681 Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych kandydatów. Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży oświetleniowej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko: Nastawiacz maszyn Miejsce pracy: Pabianice

Nastawiacz maszyn

  • Data publikacji:
  • 21-04-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Pabianice, Łódź, Zduńska Wola, Ksawerów
  • Stanowisko:
  • Operator

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży oświetleniowej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pabianice

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Umowę o pracę w firmie będącej liderem innowacyjnego oświetlenia samochodowego
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • Opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Obowiązki
  • Obsługa maszyn, robotów i urządzeń do produkcji lub pakowania żarówek i komponentów do żarówek
  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn - konserwacja  i drobne naprawy w zakresie mechaniki
  • Realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych
  • Prowadzenie pomiarów i kontroli oraz korygowanie procesów
Wymagania
  • Gotowość do pracy od zaraz
  • Znajomość podstawowej wiedzy na temat mechaniki
  • Mile widziane wykształcenie mechaniczne
  • Doświadczenie w wykonywaniu drobnych naprawach, również tych domowych
Administrator Danych

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Personnel Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-413) ul. Gwiaździsta 66/2B.06., NIP: 8992937517.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).

Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.

Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.