Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nauczyciel matematyki - ONLINE

  • Data publikacji:
  • 18-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Lublin, Katowice, Toruń
  • Stanowisko:
  • Nauczyciel

Zakres obowiązków:

-Przygotowywanie lekcji z matematyki online
-Prowadzenie lekcji z matematyki z dziećmi w wieku szkolnym w j. polskim
-Prowadzenie zajęć indywidualnych z uczniami

Nasze wymagania:

-Znajomość języka polskiego C1;
- Pozytywna i jakościowa komunikacja z klientami i współpracownikami;
-Posiadanie komputera PC , umieć posługiwać się poziomie zaawansowanego użytkownika.
-Stworzenie programu nauczania, który będzie odpowiadał celom nauczania i poziomowi wiedzy uczniów;
-Twoje doświadczenie jako korepetytor online wynosi co najmniej 1-2 lata.
-Doświadczenie w przygotowaniu uczniów do Egzaminu ósmoklasisty oraz Matury

Co oferujemy:

-Dowolny grafik pracy (możliwość samodzielnie tworzyć harmonogram pracy);
-Praca w jednym z najbardziej obiecujących obszarów , praca ZDALNA, ONLINE.
-Zatrudnimy także studentów ostatnich lat.

O nas:
TutorDo to jest online-szkoła dla uczniów wieku szkolnego. Uczymy online matematyki. Lekcje są tylko i wyłącznie indywidualne. Zdobądź najnowocześniejszą pracę zdalnego korepetytora pracującego z dowolnego miejsca na świecie.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń