Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nauczyciel matematyki - ONLINE

  • Data publikacji:
  • 23-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław, Gdańsk, Kraków
  • Stanowisko:
  • Nauczyciel

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego C1;
  • Pozytywna i jakościowa komunikacja z klientami i współpracownikami;
  • Posiadanie komputera PC , umieć posługiwać się poziomie zaawansowanego użytkownika;
  • Stworzenie programu nauczania, który będzie odpowiadał celom nauczania i poziomowi wiedzy uczniów;
  • Twoje doświadczenie jako korepetytor online wynosi co najmniej 1-2 lata;
  • Doświadczenie w przygotowaniu uczniów do Egzaminu ósmoklasisty oraz Matury.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie lekcji z matematyki online;
  • Prowadzenie lekcji z matematyki z dziećmi w wieku szkolnym w języku polskim;
  • Prowadzenie zajęć indywidualnych z uczniami

Oferujemy

  • Dowolny grafik pracy (możliwość samodzielnie tworzyć harmonogram pracy)
  • Praca w jednym z najbardziej obiecujących obszarów , PRACA ONLINE!
  • Zatrudnimy także studentów ostatnich lat.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń