CEdukacja
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Nauczyciel Rytmiki

  • Data publikacji:
  • 21-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Aleksandrów Kujawski

Nauczyciel muzyki, nauczyciel rytmiki

Centrum Edukacji poszukuje nauczyciela do prowadzenia zajęć muzycznych z dziećmi i młodzieżą w miejscowości Aleksandrów Kujawski.

Opis stanowiska:
• Prowadzenie zajęć w placówkach przedszkolnych, szkołach, w naszej placówce

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie, premie, zwrot kosztów dojazdu
• Elastyczny grafik – nauczyciele sami ustalają godziny pracy
• Możliwość prowadzenia zajęć w wybranej części miasta
• Materiały dydaktyczne, książki, pacynki, gry, płyty CD z muzyką, instrumenty

Wymagania:
• Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
• Komunikatywność
• Zaangażowanie

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu przez formularz lub na adres mailowy: biuro-kontakt@cel.com.pl
w tytule prosimy wpisać: Nauczyciel muzyki