Talent Partners

.NET Developer

Data publikacji:
1.7.2019
Miejsce Pracy:
Zabrze
Branża:
Informatyka / IT
Stanowisko:
Programista .NET / C#

Dla naszego klienta - stabilnej, polskiej firmy informatycznej zajmującej się tworzeniem oraz wdrażaniem komputerowych systemów zarządzania informacją w laboratoriach - w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Nr ref. ND/6704

Najważniejsze obowiązki:

  • rozwijanie warstwy front-end’owej istniejącej aplikacji,
  • wsparcie pozostałych członków zespołu w rozwijaniu projektu,
  • udział w tworzeniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań dla klientów firmy.

Wymagania:

  • umiejętność programowania w JavaScript, HTML5, CSS3,
  • znajomość C# oraz .NET MVC,
  • znajomość Responsive Web Design i tworzenia stron na urządzenia mobilne,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe (informatyka),
  • znajomość framework Angular, React lub innego,
  • znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server),
  • gotowość do rozwijania się w obszarze wdrażania produktu u klientów.

Oferujemy:

  • możliwość wybrania formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B),
  • elastyczne godziny pracy,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • służbowy telefon i laptop,
  • pracę w niewielkim, zgranym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • niezależność i swobodę w wyborze technologii, a także kierunku dalszego rozwoju.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

CV prosimy przesyłać na adres:

info@talentpartners.pl

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń