PRACTICAL OFFICE

.Net Developer

  • Data publikacji:
  • 16-03-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, Olsztyn, Sopot
  • Stanowisko:
  • Informatyk

Obecnie dla naszego Klienta z branży finansowej poszukujemy .Net Developera.

Warszawa, Olsztyn, Sopot
Główne zadania
Pisanie czystego, skalowalnego kodu przy użyciu języków programowania .NET
Ulepszanie istniejącego oprogramowania
Praca m.in. z Visual Studio, C#, WebService
Branie udziału w analizie wymagań
Testowanie i wdrażanie aplikacji i systemów
Wymagania
doświadczenie w pracy z projektami webowymi na platformie .NET (Visual Studio, C#, WebService),
znajomość zasad programowania obiektowego,
doświadczenie w zagadnieniach związanych z tworzeniem aplikacji rozproszonych (SOAP, REST, mikroserwisy),
dobra znajomość zagadnienia relacyjnych baz danych (SQL, T-SQL).

Oferujemy
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych (posiadamy swoją własną markę szkoleniową)
Stabilną, długofalową współpracę
Miłą atmosferę w fantastycznym zespole, który nie tylko uwielbia swoją pracę, ale i spędzać czas razem na karaoke czy grach planszowych
Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, częste spotkania integracyjne.