C /group Connect Center
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Niemcy, magazynier z darmowym zakwaterowaniem

  • Data publikacji:
  • 30-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1800€ NETTO/m-c
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Firma C-GROUP obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Hamburg, Kassel, Monachium, Niemcy

WYMAGANIA:
zaletą jest znajomość jednego z języków: niemieckiego, angielskiego, rosyjskiego lub słowackiego
zaletą jest posiadanie prawa jazdy i samochodu
zaletą jest doświadczenie w pracy na magazynie
zaletą jest posiadanie uprawnień na wózki widłowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca przy pakowaniu i sortowaniu asortymentu
praca ze skanerem lub przy pikowaniu
praca z wózkiem widłowym

OFERUJEMY:
wynagrodzenie 1600-1800e/ netto
darmowe zakwaterowanie
zwrot kosztów za dojazd do Niemiec
dofinansowanie do wyżywienia

Nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy! Możliwość pracy dla par lub kilkorga znajomych. Zapewniamy uprawnienia na wózki widłowe. Polski lub słowacki koordynator na miejscu. Oferta pracy w kilku punktach na terenie Niemiec.