HELP 24
HELP jest firmą specjalizującą się w doborze personelu medycznego i opiekuńczego dla osób starszych i niepełnosprawnych. Naszych pracowników traktujemy z należytym szacunkiem, staramy się, aby współpraca zawsze była owocna i bezproblemowa. Cieszy nas renoma polskich pracowników za granicą, dlatego też pragniemy ją poszerzać i pomagać coraz większej liczbie potrzebujących. Swoje usługi świadczymy na terenie Niemiec.

Niemcy praca dla opiekunek seniorki.

  • Data publikacji:
  • 27-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Neuss

Miejscowość: 41464 Neuss

Podopieczna, 85 lat,   75 kg,  170  cm

Dolegliwości:

- choroba Parkinsona,

- początki demencji,

- nowotwór,

- podopieczna jest diabetykiem,

- starsza pani ma tylko jedną nerkę,

- zaburzenia rytmu serca,

- całkowita inkontynencja,

- założony jest cewnik,

- częściowe problemy z widzeniem,

- trudności w poruszaniu się,

- podopieczna korzysta z wózka inwalidzkiego i częściowo z rollatora,

- wymagane jest wsparcie w transferze łóżko – wózek inwalidzki,

- wchodzenie po schodach nie jest możliwe,

- osoba częściowo zdezorientowana,

- do podopiecznej przychodzi raz dziennie personel medyczny, który wykonuje czynności pielęgnacyjne i wymienia cewnik,

- personel medyczny będzie przychodził do podopiecznej po przyjeździe opiekunki,

- wymagane jest wsparcie w utrzymaniu higieny ciała i podczas ubierania się i rozbierania,

- częściowe trudności z samodzielnym jedzeniem i piciem,

- podopieczna samodzielnie przesypia noce.

Podopieczna mieszka w mieszkaniu wraz z mężem, w pobliżu centrum miasta. Mąż będzie mógł częściowo wspierać podopieczną w czynnościach wokół żony. Małżeństwo jest często odwiedzane przez córkę. Starsza pani lubi w wolnym czasie czytać i słuchać muzyki. Preferowana jest opiekunka z komunikatywną lub dobrą znajomością niemieckiego. Mile widziana pani z doświadczeniem w pracy z podopiecznymi z demencją. W przypadku opiekunki palącej, palenie możliwe jest jedynie na zewnątrz. Chętnie pani gotowa do samodzielnej pracy i potrafiąca dobrze gotować.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- pranie / prasowanie,

- robienie zakupów,

- gotowanie,

- dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:

- oddzielny pokój,

- internet,

- radio,

- zakup biletów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem na stronie: www.help24.info

Wysłanie wiadomości e-mail na adres: j.lewandowska@help24.info   lub kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.