Gowork.pl
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

nieruchomości, Usługi... za darmo i bezpłtatnie. Stwórz konto (większe możliwości) Przypomnij hasło Dodaj ogłoszenie(bez rejestracji i opłat) Praca dla kobiet w charakterze opiekunki (Niemcy)

  • Data publikacji:
  • 23-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

GoWork.pl zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych. Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla 86- letniej Pani z Alzheimerem.
Miejsce wyjazdu: Brema
Pacjentka, Pani Hanna choruje na Alzheimera, demencję oraz reumatyzm. Często bywa rozkojarzona. Ma problemy z mobilnością, potrzebuje asekuracji, pomocy by wstać. W zależności od nastroju porusza się albo przy balkoniku albo jeździ na wózku inwalidzkim.

Obowiązki:
-pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu. A także wstawanie do Pani w nocy, pomoc przy spożywaniu przez nią posiłków.
-pomoc w prowadzeniu domu, głównie sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.

Wymagania:
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi, dobrej znajomości języka. Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.

Oferujemy:
-legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, opiekę koordynatora na czas wyjazdu, indywidualny dobór ofert.
-bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt mailowy (anna.zienowicz@gowork.pl) albo wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00