Velika
Firma VELIKA to pasja, doświadczenie i zaangażowanie. Tworzona jest przez zespół ludzi, którzy w każdej chwili służą swoją wiedzą, a także doświadczeniem, aby sprostać wyzwaniom jakie stawia aktualny rynek.

Obecnie poszukujemy do swojego zespołu: Kierownika magazynu

  • Data publikacji:
  • 15-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Rzeszów
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Kierownik magazynu

Zadania:

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników i pomoc w realizacji zadań,

  • kontrolowanie terminowości dostaw i odbioru przesyłek,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP oraz przepisów ppoż.,

  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających pracę,

  • współpracę z innymi działami firmy,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat.B,

  • motywacja i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Znajomość przepisów BHP oraz środków bezpieczeństwa w logistyce magazynowej,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Insert GT

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • przyjazną atmosferę oraz pracę w dynamicznym i otwartym zespole,

Aplikację prosimy składać bezpośrednio na adres mailowy: velikapak@velika.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).