Koncepcja

Obsługa kolejki elektrycznej - Wrocław

  • Data publikacji:
  • 06-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat.

Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

POSZUKUJEMY 2 OSÓB DO OBSŁUGI KOLEJKI ELEKTRYCZNEJ

Miejsce pracy: Wrocław- Aleja Bielany

Pracodawca oferuje:

•Zatrudnienie na okres ok. 2 lat na bazie umowy o pracę lub zlecenia

Rodzaj umowy:

•1 osoba: *  na pełen etat ( praca na tygodniu: 10:00-18:00  lub 12:00- 20:00)

•2 osoba: * umowę zlecenie ( praca w weekendy: 10:00- 20:00)

•Bezpłatne przeszkolenie, ubranie służbowe,

•Wynagrodzenie 15 PLN brutto/ godzina

OBOWIĄZKI:

•Przewóz dzieci kolejką

•Opieka nad dziećmi w trakcie jazdy kolejką

•Obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie utargu

WYMAGANIA:

•Status studenta lub emeryta mile widziany

•Miła aparycja,

•Kreatywność, zaangażowanie oraz cierpliwość,

•Umiejętności współpracy z większą grupą dzieci,

•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub ukończone studia na kierunku: pedagogika, psychologia,

Sposób aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres email.

Dziękujemy za przesłane dokumenty!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie  z wybranymi osobami.