Katarzyna
DAM PRACĘ

OCHRONA

  • Data publikacji:
  • 08-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • BIELSKO BIAŁA
  • Wynagrodzenie:
  • 2100 BRUTTO

P.U. SED-HUT S.A. jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik Ochrony

Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zatrudnienie od zaraz.
Praca zmianowa po 12 h

Opis stanowiska:
Ochrona osób i mienia
Patrolowanie obiektu
Reakcja w przypadku próby kradzieży

Wymagania:
-niekaralność
-dyspozycyjność
-sumienność
-zaangażowanie
-posiadanie aktualnego orzeczenie o niepełnosprawności-zakład pracy chronionej (orzeczenia rentowego lub z powiatowego / wojewódzkiego zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności)

Oferujemy
-umowę z pełną składką ZUS
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-stabilne zatrudnienie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych bądź kontakt telefoniczny:
Katarzyna Procner 506-294-003

www.sed-hut.pl