Praca dla fizjoterapeutów Szwajcaria

Oferta pracy niedaleko Bern Szwajcaria

Data publikacji:
19.10.2019
Miejsce Pracy:
Szwajcaria
Branża:
Służba Zdrowia / Medycyna
Stanowisko:
Fizjoterapeuta

Jesteś Fizjoterapeutą?
Chcesz pracować w  Szwajcarii? Blisko Francji?
Zarobek od 4500 CHF?

Nasz klient oferuje:

  • Zarobek 4500 CHF brutto
  • Okres wprowadzenia w zakres obowiązków
  • Prace dla 2 fizjoterapeutów

My oferujemy:

  • Sprawne Przeprowadzenie nostryfikacji
  • 7-letnie doświadczenie
  • Sprawdzonych pracodawców
  • Kontakt z  osobami, które już za naszym pośrednictwem pracują za granicą
  • Zawsze aktualne oferty pracy, dopasowane do twoich kwalifikacji oraz oczekiwań.

Ty oferujesz:

  • Zawód: fizjoterapeuta
  • Znajomość języka Niemieckiego B1
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Chęć rozwoju zawodowego

- nawiąż kontakt z nami również  pod polskim numerem telefonu 0048 505 123 391

- SMS o treści „fizjo”- oddzwaniamy