Blue Trading

Oferty pracy na produkcji - Holandia

  • Data publikacji:
  • 14-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Zaanstad, Holandia

Blue Trading zajmuje się pośrednictwem pracy między europejskim pracownikiem, a holenderskim pracodawcą.

Oferujemy najprostsze prace produkcyjne typu pakowanie/wykładanie, jak i prace wymagające większego doświadczenia i różnorodnych zdolności.

Chętnie podejmujemy również współpracę z młodymi osobami, bez doświadczenia.

Obowiązki:

- praca na hali produkcyjnej przy pakowaniu oraz rozpakowywaniu towaru

- proste prace produkcyjne

- proste prace ogrodnicze

- prace fizyczne dla mężczyzn

- praca przy kwiatach

- prace w szkalarniach

Wymagamy:

- podstawowej/komunikatywnej znajomości j. angielskiego

- silnej motywacji do pracy

- dyspozycyjności

- prawo jazdy kat.B to plus

Oferujemy:

- zakwaterowanie w dzielonych domach

- transport praca/dom/praca

- wynagrodzenie oraz wszystkie należne dodatki

- pomoc w wyrobieniu numeru BSN

- ubezpieczenie grupowe

Kontakt:

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres : karolmakalowski@bluetrading.eu

www.bluetrading.eu

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.