Saleswise
Dla naszego klienta, renomowanego producenta maszyn rolniczych, poszukujemy pracownika na stanowisko: Office Manager – Koordynator biura

Office Manager – Koordynator biura

  • Data publikacji:
  • 27-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Manager

Dla naszego klienta, renomowanego producenta maszyn rolniczych, poszukujemy pracownika na stanowisko: Office Manager/Koordynator biura

Miejsce pracy: Pniewy/k. Poznania pełny zwrot kosztów dojazdu

Zakres zadań:

  • Koordynacja pracy regionalnych kierowników sprzedaży
  • Komunikacja z dealerami
  • Badanie i monitorowanie poziomu obsługi klienta
  • Koordynacja procesu sprzedażowego i posprzedażowego
  • Koordynacja pracy działu sprzedaży z pozostałymi działami w firmie

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta/doradztwie/na stanowisku
  • sprzedażowym
  • Dobra znajomość marketingowych narzędzi sprzedażowych
  • Mile widziane doświadczenie w branży technicznej lub pokrewnych
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/techniczne/rolnicze
  • Znajomość języka angielskiego (poziom średnio zaawansowany)
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne i analityczne
  • Dobra organizacja pracy swojej i innych
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pokrycie kosztów związanych z dojazdem do pracy
  • Możliwość rozwoju oraz uczestnictwo w wielu szkoleniach
  • Po okresie próbnym, możliwość prowadzenia hybrydowego modelu pracy

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.

Pamiętaj ! Do swojej aplikacji dołącz poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Saleswise sp. z o.o.

Wyrażam/nie wyrażam zgodę/y na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Saleswise sp. z o.o.

Wyrażam/nie wyrażam zgodę/y na udostępnianie moich danych przez Saleswise sp. z o.o. na rzecz podmiotów poszukujących kandydatów do pracy.

Administratorem Danych Osobowych jest Saleswise sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu na ul. Naramowicka 217B/17, 61611 Poznań. Otrzymane dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.