Praca od zaraz: OPERATOR CNC

Operator CNC (Holandia)

  • Data publikacji:
  • 24-02-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 13 000 - 14 000 zł BRUTTO
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Firma Prime Consulting Group obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR CNC

Miejsce pracy: Holandia

WYMAGANIA:
  • Umiejętność obsługi maszyn CNC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Angielski w stopniu podstawowym
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa maszyn CNC
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na 2 zmiany z wolnymi weekendami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kompetencji w oparciu o stawkę godzinową
  • Dodatkowy pakiet socjalny dla pracowników

Wyślij nam CV w języku angielskim: kontakt@primeconsultinggroup.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”