LINK CONSULTING
Dla naszego Klienta, stabilnej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy od zaraz zmotywowanych pracowników na stanowiska.

OPERATOR CNC / TOKARZ (Czechy)

  • Data publikacji:
  • 13-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • : Czechy / okolice Hradec Kralove

Obowiązki:

  • obsługa tokarek CNC,
  • obróbka detali na podstawie rysunku technicznego (metal),
  • przygotowywanie materiału do obróbki,
  • dbałośc o stan techniczny maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze tokarek CNC,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejetność posługiwania się narzedziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, liniały itp.).

Oferujemy:

  • UMOWA O PRACĘ od zaraz,
  • stabilne i dlugofalowe zatrudnienie,
  • bardzo dobre wynagrodzenie od 4500 do 5200 netto,
  • PREMIA STARTOWA,
  • wsparcie polskiego koordynatora (j. czeski nie jest wymagany),
  • praca w dogodnym systemie zmianowym, z ruchomymi dniami wolnymi,
  • niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy,
  • dogodne warunki zakwaterowania (500 m od zakladu pracy).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
  kg@linkconsulting.com.pl

 LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel./fax + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)