APP
Operator CNC

Operator CNC zagranica

  • Data publikacji:
  • 30-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 26094

O PRACY

Lokalizacja: ok. Thisted (Jutlandia Północna) Dania
Wynagrodzenie: 171 DKK brutto / h (praca na dziennej zmianie), dodatki za pracę nocną
Start: połowa października 2021
Kontrakt: długoterminowy
Czas pracy: 37 h / tydzień
Zadania: operator CNC (Doosan Horizontal Processing)

WYMAGANIA

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
- gotowość do pracy na dziennych i nocnych zmianach
- niekaralność

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

APLIKACJA

 CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com
W tytule maila proszę wpisać „Operator CNC ”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod nr +48 535 935 070