KLAVER Sp. z o.o.

Operator frezarki CNC - Belgia

  • Data publikacji:
  • 18-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Poszukujemy operatorów CNC do firmy specjalizującej się głównie w produkcji różnego rodzaju maszyn do obróbki drewna.

Jeśli masz doświadczenie i znasz język angielski lub holenderski – zgłoś się do nas!!

Wymagania:

- doświadczenie w zakresie frezowania - wiercenia – gwintowania

- znajomość języka obcego: angielskiego lub holenderskiego

- umiejętność pracy z mikrometrem i suwmiarką

- samodzielność, umiejętność wymiany wiertła, dostosowanie programu

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- mile widziana umiejętność programowania ( Fanuc i Heidenhain )

Zakres obowiązków:

- obsługa frezarki CNC

Oferujemy:

- zatrudnienie na warunkach belgijskich

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość stałej współpracy

- bony na posiłki

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS:

Teresa ☎️ +48 731 901 913

Dominika + 48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o, certyfikat KRAZ 18450.