RANDSTAD
Praca na wózku widłowym sprawia Ci radość i chciałabyś/ chciałbyś rozwijać się w logistyce magazynowej?

Operator/ka wózka widłowego

Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Poszukujemy pracowników na stanowisko: operator/ka wózka widłowego.

Praca w LUBAWIE.

oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + do 15% premii uznaniowej
  • długotrwałą współpracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • praca w weekendy - w zamian dzień wolny + premie
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów, smaczne posiłki w atrakcyjnych cenach
zadania
  • prace w magazynie produkcyjnym z użyciem wózka widłowego
  • udział w procesie rozładunku dostaw
  • prace inwentaryzacyjne
oczekujemy
  • uprawnienia do operowania wózkami widłowymi potwierdzone UDT
  • chęci długotrwałej współpracy i rozwoju
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym lub 4 brygadowym z dodatkową premią 1 zł/h
  • NIE WYMAGAMY PRAWA JAZDY KAT.B