Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
Operator koparki Grenlandia

Data publikacji:
20.10.2020
Miejsce Pracy:
Islandia
Wynagrodzenie:
Branża:
Pozostałe
Stanowisko:
Operator Koparki

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Grenlandii

Miejsce pracy: Grenlandia - Nouk
Start pracy: 20 Czerwiec

Zakres obowiązków:
- obsługa koparki 30-35 ton

Wymagania:
- uprawnienia na koparki 30-35 ton
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:
kontrakt na 1 rok
umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
całkowita pensja netto, po opodatkowaniu oraz odliczeniu kosztów zakwaterowania i wyżywienia: 3000 Euro netto - na rękę
pracodawca pokrywa koszt przelotu

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Koparka Grenlandia"

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń