Operator koparko-ładowarki chwytakowej - praca w Niemczech z darmowym zakwaterowaniem!

Data publikacji:
8.1.2021
Miejsce Pracy:
Niemcy, Wetter
Wynagrodzenie:
1700€ - 1900€ /miesiąc
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Operator Koparki

HR Navigator poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Operator koparko-ładowarki chwytakowej - praca w Niemczech z darmowym zakwaterowaniem

Lokalizacja pracy: okolice Wetter

Obowiązki pracującego:

- Transportowanie wewnątrz zakładu palet, zrębków i kłód,

- Rozładunek i załadunek ciężarówek i urządzeń

Nasze oczekiwania:

- Doświadczenie zawodowe w obsłudze ładowarek kołowych i koparek, w tym ładowarek chwytakowych

- Prawo jazdy C zwiększy szansę na zatrudnienie

- Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

- Gotowość do pracy zmianowej i w soboty oraz samochód na dojazd

NASZA OFERTA:

- Umowa o prace tymczasową

- Stawka godzinowa od 14 euro brutto/h wzwyż

- Wynagrodzenie 1700€ - 1900€ /miesiąc

- Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz w sobotę

- Bezpłatne mieszkanie

- Opieka polskiego koordynatora projektu

- Możliwość dłuższej pracy u pracodawcy

- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

- Praca od zaraz

Kontakt mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego : +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720, + 48 515 909 950, +48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń