Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

Operator koparko- ładowarki - PILNE

  • Data publikacji:
  • 20-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

Miejsce pracy: Ramstein

Opis stanowiska:

  • obsługa ładowarki kołowej i innych pojazdów budowlanych powyżej 15 ton
  • preferowane wykształcenie zawodowe/techniczne
  • doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych
  • praca w branży drzewnej

Od Kandydatów oczekujemy:

  • podstawowej znajomości języka niemieckiego
  • wykształcenia zawodowego/technicznego
  • minimum 2-letniego doświadczenia
  • prawa jazdy kat. B
  • własnego auta
  • samodzielności
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich,
  • Stawkę podstawową + dieta dzienna,
  • Płatne nadgodziny,
  • Opiekę konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.) oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania(w pensjonatach prywatnych) na czas projektu

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: operator@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

793 835 466

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.