Trenkwalder
Wraz z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Operator ładowarki

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Ładowarki/ Loader Operator (Mielec)

Główne obowiązki:

• Praca przy przerobie recyklingu,
• Załadunek surowca,
• Obsługa ładowarki oraz rębaka,
• Dbanie o porządek na placu recyklingu.

Oczekujemy:

• Mile widziane wykształcenie zawodowe,
• Uprawnienia na ładowarki klasy I,
• Atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Dyspozycyjność.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w dużej, stabilnej firmie transportowej będącą częścią międzynarodowej grupy,
• Umowę o pracę i składki na ubezpieczenie płacone od całości wynagrodzenia, umożliwiające otrzymanie odpowiednich świadczeń w przyszłości,
• Dla osób posiadających niższe uprawnienia pomagamy uzyskać odpowiednie kwalifikacje na I klasę.

W ofercie mamy również oferty pracy na stanowiska: Mechanik, Elektryk, Operator prasy, dźwigu, wózka widłowego oraz wiele innych.

CV prosimy przesyłać na adres:a.banas@trenkwalder.com, k.trzpis@trenkwalder.com

Bliższe informacje pod numerem telefonu:  665 284 003; 785 982 299

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.