Sima Consulting
Dla naszego klienta, firmy która posiada około 30-letnie doświadczenie w produkcji folii opakowaniowych, budowlanych i ogrodniczych poszukujemy:

Operator linii produkcji folii Stęszew

  • Data publikacji:
  • 08-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Stęszew
  • Wynagrodzenie:
  • 4000 - 6000 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Dla naszego klienta, firmy która posiada około 30-letnie doświadczenie w produkcji folii opakowaniowych, budowlanych i ogrodniczych poszukujemy samodzielnego Operatora linii wytłaczania folii.

Lokalizacja: Stęszew

Zakres obowiązków

- Realizacja otrzymanych zleceń produkcyjnych przy zachowaniu zalecanej ilości, jakości wyrobu i terminu,

- Obsługa codzienna maszyny przy startowaniu i prowadzeniu ustabilizowanego procesu produkcyjnego oraz przy uruchamianiu pracy maszyny,

- Zgłaszanie zauważonych usterek do Działu Technicznego,

- Kontrola jakości produkowanego wyrobu i stabilności parametrów procesu oraz zgłaszanie zakłóceń przełożonemu,

- Obsługa systemu MIZAM (grawitacyjne podawanie surowca),

- Transport wewnętrzny wykonanych półproduktów i wyrobów gotowych do strefy przyjęć

Poszukiwane kompetencje

- Doświadczenie obsługi wytłaczarki/ekstrudera

- Umiejętność startowania i prowadzenia procesu na obsługiwanej maszynie

- Mile widziane doświadczenie oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy

- Zatrudnienie bezpośrednio w firmie na umowę o pracę

- Stabilne zatrudnienie

- Wynagrodzenie: od 4000 do 5000 zł brutto ( w zależności od doświadczenia)

- Cykliczne szkolenia stanowiskowe, szkolenia z zakresu kontroli jakości.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do kontaktu n.horai@simaconsulting.pl, bądź pod numerem telefonu: 720-870-150