Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412; Nr ref.: OMA/063/AJĘ) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Operator maszyn

  • Data publikacji:
  • 15-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Grodzisk Mazowiecki

Zadania: obsługa maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, praca na maszynach do cięcia, powlekania klejami, laminowania, dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania: chęć do pracy, doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane), uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane), podstawowa obsługa komputera, komunikatywność.

Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, pracę w systemie 3 zmian (po sezonie 2), 17 zł brutto/h, premia frekwencyjna 500 zł brutto (kwartalna), możliwość stałej współpracy z zatrudnieniem bezpośrednio w Firmie Klienta, opiekę przypisanego Konsultanta Manpower, benefity Manpower (m.in. Karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie itp.).