PowerJobs

Operator maszyn

  • Data publikacji:
  • 23-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Żory Śląsk
  • Wynagrodzenie:
  • 2100zł/ brutto (możliwość negocjacji)

Agencja PowerJobs poszukuje kandydatów do pracy do nowoczesnej firmy produkcyjnej.

STANOWISKO:          OPERATOR MASZYN

LOKALIZACJA:          ŻORY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

ü   Obsługa maszyn CNC (np. tokarka, frezarka) w procesie produkcji stalowych elementów - stanowisko również do przyuczenia,

ü   Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych komponentów.

OFERUJEMY:

ü   Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie będącej liderem na rynku, posiadającej nowoczesny park maszynowy,

ü   Przeszkolenie z zakresu obsługi urządzeń,

ü   Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę na pełny etat z perspektywą stabilnego zatrudnienia po okresie próbnym bezpośrednio w firmie,

ü   Atrakcyjny system premiowy + dodatkowe benefity (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, premia za polecenie nowego Pracownika),

ü   Wynagrodzenie od 2100/ brutto, ustalane indywidualnie z kierownikiem.

OCZEKIWANIA:

ü   Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (np. suwmiarka),

ü   Mile widziana znajomość rysunku technicznego,

ü   Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji,

ü   Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@powerjobs.pl

W nazwie wiadomości należy wpisać nazwę stanowiska.