ABC Work
Obecnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy doświadczonych operatorów maszyn, pracowników produkcji, operatorów linii oraz elektryków

Operator maszyn, Belgia

  • Data publikacji:
  • 04-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Gent, Belgia
  • Wynagrodzenie:
  • 16 - 16,6 euro / h
  • Stanowisko:
  • Operator

Wysokie zarobki, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobycie cennego doświadczenia - to jedne z wielu powodów, dla których chcemy pracować za granicą

Jeżeli szukasz pracy w innym zawodzie lub państwie, wyślij swoje CV, z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie!

OPERATOR MASZYN, BELGIA
Miejsce pracy: Belgia OPIS STANOWISKA:
  •  Zajmowanie się konserwacją urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów
  • Przygotowanie maszyn do realizacji zaplanowanych zadań produkcyjnych
  • Monitorowanie procesu produkcji oraz współpraca z innymi działami
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie techniczne
  • własne auto gotowe do wyjazdu i aktualne prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • odpowiedzialność i dokładność
  • motywacja do pracy
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia -16 € - 16,6  € / h
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania -komfortowe pokoje z dostępem do kuchni i
  • belgijska umowa o pracę
  • możliwość skorzystania z opłaconych przez pracodawcę środków komunikacji (rower / rower elektryczny / skuter elektryczny)
  • dodatek wakacyjny i premia roczna, po przepracowaniu roku
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata