Talent Partners
Dla naszego klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn (bez doświadczenia)

  • Data publikacji:
  • 30-12-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Żory
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Miejsce pracy: Żory

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wystarczą chęci i motywacja do pracy!

Atrakcyjne wynagrodzenie!

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • kontrola i obsługa systemów produkcyjnych,
  • bieżące wsparcie produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • motywacja i chęci do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • umowa na czas nieokreślony możliwa jeszcze w pierwszym roku zatrudnienia,
  • szkolenia związane ze stanowiskiem pracy,
  • dodatkowe świadczenia z funduszu świadczeń socjalnych,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.