Adecco
Aktualnie dla naszego klienta z Turcji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn (branża tytoniowa) - Turcja

  • Data publikacji:
  • 24-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • TURCJA, Istanbul
  • Wynagrodzenie:
  • 2000-2500 EUR/netto/miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Numer ref. OPG/T/2020

Lokalizacja: Istanbul, TURCJA

Rekrutacja prowadzona zdalnie

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIE JEST WYMAGANA

Zakres obowiązków:

· Praca na maszynach do produkcji gilz papierosowych

· Drobny serwis np. przy zacięciu maszyny, dbałość o stan techniczny maszyn

· Praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania:

· Min. roczne adekwatne doświadczenie jako operator maszyn w branży tytoniowej

· Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

· Ważny paszport (min. 6 miesiące)

·  Znajomość języka nie jest wymagana

Oferujemy:

· Umowę o pracę na okres 3 miesięcy (okres próbny), kolejna umowa na okres 12 miesięcy

· Wsparcie opiekuna polskojęzycznego

· Wynagrodzenie: 2000-2500 EUR/netto/miesięcznie (w zależności od doświadczenia)

· Darmowy przelot do Turcji, zapewniony transport na miejscu

· Darmowe zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie z dostępem do siłowni itd. (pokoje 1-osobowe)

· Prywatne ubezpieczenie zdrowotne (opłacone przez pracodawcę)

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres sandra.czok@adecco.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

 Prosimy o załączenie poniższej klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.