Talent Partners
Operator Maszyn CNC

  • Data publikacji:
  • 13.7.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Dla naszego Klienta - renomowanej, stabilnej firmy produkcyjnej z branży przemysłu ciężkiego z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. CNC/7204

Najważniejsze obowiązki:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie i pozostałych urządzeń,
  • ustawianie parametrów maszyn,
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów i dokonywanie pomiarów,
  • czytanie rysunków technicznych,
  • sporządzanie dokumentacji produkcyjnej,
  • konserwacja obsługiwanych urządzeń i maszyn,
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z obróbką mechaniczną, mile widziane z obróbką aluminium,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie oraz dodatkowe benefity,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń