Wraz z dynamicznym roywojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Operator maszyn CNC

  • Data publikacji:
  • 05-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy - okolice Monachium lub Paderborn
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Jeśli masz doświadczenie na stanowisku operatora CNC, możesz zdecydować się na pracę w Niemczech. Oferujemy najlepsze propozycje dla osób ze zdolnościami manualnymi oraz komunikatywnym językiem obcym. Nasze oferty pochodzą tylko od sprawdzonych pracodawców, więc możesz liczyć na stabilne zatrudnienie.

Wybór hkw GmbH - LEADIVIO to gwarancja atrakcyjnego wynagrodzenia zawsze na czas. Od samego początku otrzymasz umowę o pracę na niemieckich warunkach oraz ubezpieczenie obejmujące Ciebie i Twoją rodzinę

To dobra okazja do zdobycia nowych kompetencji, poznania najlepszych standardów produkcji i tym samym zwiększenia swojej atrakcyjności na rynku pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko: CNC/ operator maszyn w branży automotive oraz metalowej

Oczekiwania:

  • Podstawowa/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora maszyn
  • Praca w branży automotive jak i metalowej (mile widziane)
  • Zdolności manualne i dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd mile widziane

Opis stanowiska:

  • Obsługa tokarek lub frezarek CNC
  • Kontrola jakości gotowych części
  • Zgłaszanie usterek oraz naprawa mniejszych usterek
  • Praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 13,60 Euro Bruto /godzinę + Dieta 14€ Netto/ dziennie
  • Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • Zorganizowane zakwaterowanie z dofinansowaniem
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne
Jako operator CNC będziesz odpowiedzialny m.in.
  • za obsługę tokarek i frezarek,
  • kontrolę jakości gotowych części,
  • pracę z rysunkiem technicznym.
  Stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami Brutto. Całkowite wynagrodzenie miesięczne może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.  Klasy podadkowe (1,2,3,4,5,6)

za zwyczaj wynagrodzenie miesięczne jest naliczane na klasie podadkowej 1 oraz 3

INFO!!!!

Aktualnie nie posiadamy wolnych mieszkań dla naszych pracowników. Jesteśmy ale wstanie pomóc w poszukiwaniu oraz zapewnienia zakwaterowania w hotelach pracowniczych gdzie w jedym pokoju może być więcej łużek.

  • WiFi aby możliwe było utrzymywanie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi
  • Wygodne łóżka umożliwiające wypoczynek i spokojny sen
  • Pralka
  • Aneks kuchenny do przyrządzania dziennych posiłów, lodówka
  • Ręczniki i pościel

  Aplikuj już teraz lub skontaktuj się z nami!   E-Mail: jobs.leadivio@gmail.com TEL +49 89 24 23 50 68 Mobil: + 48 662 714 217  - Tylko What`s App